Svátek má: Ivo

Zprávy

Velikost textu:

Nedostatek pohodlí? Nepokoje v luxusním letovisku na Sicílii

Nedostatek pohodlí? Nepokoje v luxusním letovisku na Sicílii

Přistání na Sicílii v kostce nebo kyvadlovou dopravou, ihned po příjezdu do první třídy v luxusním letovisku Villa Sikania ve městě Siculiana, ale hosté jsou nespokojeni, buď kvůli nabízenému pohodlí, nebo z jiných důvodů.

Ilustrační foto
16. dubna 2021 - 06:20


Ilegálové ve skutečnosti nemohli být tímto adekvátním ubytování více potěšeni. Kromě patřičného prostoru poskytuje nezbytnou relaxaci po namáhavém přechodu Středomoří a proti nudě i bazén, ale umístění luxusního komplexu je pravděpodobně pro „darebáky“ Venkovští a příliš vzdálení na to, aby se změnili, násilně protestovali a žádali o přemístění. Blíže k určitým oblastem, které jsou vhodnější pro jejich zábavu nebo „práci“?

Nepokoje v přijímacím středisku Villa Sikania na Sicílii v oblasti Agrigento. Skupina migrantů, všichni nezletilí bez doprovodu, protestovali, dokonce i vášnivě, a požadovali převoz do jiného zařízení.Nepokoje byly potlačeny, když byla skupina mladých lidí ujištěna, že transferový „stroj“ funguje a že budou brzy přemístěni. Policisté v pohotovostním režimu, armáda a karabinieri byli připraveni zasáhnout.

(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch