Svátek má: Vít

Zprávy

Velikost textu:

Oxfordští profesoři označili Mozarta a Beethovena za „kolonialisty“

Oxfordští profesoři označili Mozarta a Beethovena za „kolonialisty“

„Wokeness“ je módní slovo, které se poslední dva roky objevuje stále častěji. Pacienti infikovaní mozkovým virem, který bezbolestně, ale vážně poškozuje mozek, jsou „probuzeni“.

Ilustrační foto
1. dubna 2021 - 04:20
 
Mezitím virus dokonce zničil mozek profesorů na University of Oxford v Anglii. Nejenže popsali hudbu Mozarta a Beethovena jako „kolonialistickou“, ale také hudební notaci. To posiluje jistotu, že zdravotní důsledky „slabosti“ vedou k těm nesmírně degenerativním jevům, které jsou shrnuty pod kolektivním pojmem „zrušit kulturu“.

Wikipedia popisuje „wokeness“ odlišně, což by nikoho nemělo překvapovat, protože autoři Wikipedie často nejsou považováni za „nejchytřejší“. „ Woke je termín, který se od konce 90. let stále častěji používá k popisu zvýšeného povědomí o sociální nespravedlnosti a formách rasismu. Aktivistická nebo militantní obhajoba ochrany menšin může jít ruku v ruce, “ uvádí podezřelá online encyklopedie.

Smutná zpráva o těžce poškozených mozcích profesora v anglickém Ochsenfurtu se poprvé objevila v „ Telegraph “, odkud ji 29. března 2021 převzali rakouské noviny „heute.at“. Zprávu již nelze najít na adrese „heute.at“. Na Facebooku je však o den později pilně sdílena s redakčním logem „heute.at“.

Zpráva zněla asi takto: „ Profesoři hudby na Oxfordské univerzitě se snaží změnit osnovy. Díla klasických skladatelů jako Mozart nebo Beethoven jsou „bílou, evropskou hudbou z doby otroctví“. Systém hodnocení jejich skóre je „koloniální“. Učitelé by tak šířili rasistické myšlenky bílé nadvlády. A to profesoři vůbec nechtějí. Protože bílá hudba může u barevných studentů způsobit „velké utrpení“, jak uvádí „The Telegraph“. Klasická hudba by měla být nahrazena výrazem „globální a populární hudba“. "

Současný mozek odolný vůči virům zpočátku ve zprávě viděl novinovou kachnu, ale pak si uvědomil, že toto zcela mozkem spálené přiznání profesorů z anglického Ochsenfurtu muselo skutečně existovat. „ Classic fm “ informovalo 16. července 2020 o tom, že nákazu přivedla na svět Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM). Podle pověstí obvykle špatně informovaných kruhů se to stalo u příležitosti představení operety „ Die Fledermaus “ Johanna Strausse na vídeňském Naschmarktu . Kdokoli tomu věří, bude požehnán.Kromě toho, že si bdělý duch tváří v tvář takové zprávě okamžitě klade otázky týkající se historie osídlení anglického Ochsenfurtu, protože pochybuje o tom, že by se voli, kteří tam údajně projížděli brodem, po překročení řeky opravdu pohnuli , uvádí následující: Pokud je třeba změnit osnovy hudební oxodémie z důvodu „kolonialismu“, muselo by se změnit naprosto všechno, co se zdá být kolonialistické v závěrečných fázích mozkové epidemie. To znamená: Zpět do Afriky, bez nemocnic a přehrad - a vytrhejte železniční tratě, aby si lidé mohli užít svou vlastní vysokou kulturu zcela nekolonialistickým způsobem. Přeměňte letiště a zpevněné silnice zpět na blátivé pouště, posbírejte všechny pušky a vyměňte je za luky a šípy. Vypněte elektrárny, demontujte elektrické vedení a spalte všechny knihovny na kolonialisticky těžce poškozeném kontinentu. Aby nic z toho nemohlo vyvolávat „vážné utrpení“ . Takto funguje respekt k cizím kulturám.

Na oplátku je třeba v této zemi něco udělat proti „kulturnímu přivlastnění“. Ve Würzburgu již nemůže být „africký festival“. Jazz, funk, soul, rap a hip-hop musí z rozhlasových stanic zmizet, Herbie Hancockovi a dalším hudebníkům musí být zakázán vstup do země, aby bylo zajištěno, že nemohou v této zemi pokračovat v kulturní kolonizaci. Jaký stres, jaké potíže, jaké problémy s tímto ubohým kolonialismem.

Japonci a obecně kultivované národy tohoto světa jsou naprosto nadšení pro Bacha, Vivaldiho, Händela, Brahmse, Mozarta a Beethovena. Tam se mozkové onemocnění zvané „wokeness“ ještě nedokázalo implantovat do mozkových buněk. Šťastné Tokio! Fuck Ochsenfurt (Oxford)!

(rp,prvnizpravy.cz,jouwatch,oto:arch.)