Svátek má: Vít

Zprávy

Velikost textu:

Zázračná pilulka proti dluhům

Zázračná pilulka proti dluhům

Kvůli stagnaci ekonomiky v důsledku koronakrize se dluhy států, společností a lidí prudce zvýšily.

Ilustrační foto
3. dubna 2021 - 09:01

Po vývoji vakcíny Covid 2020 existuje další velmi dobrá zpráva ze švýcarského farmaceutického průmyslu pro každého, kdo má dluhy. Vědci ze skupiny INSANITAS v Basileji tvrdí, že vymysleli pilulku proti dluhům, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.

„Jediné, co musíte udělat, vzít si tu hořkou pilulku a všechny dluhy, které vás zatěžují, jsou pryč, “ řekla Dr. Francoise Amaqueur pro tisk, která vede výzkumný tým. Zejména v dnešní době probíhající pandemie a souvisejícího dluhu je velmi důležité vyřešit u lidí depresi související s dluhem, zdůraznila.

Farmaceutická společnost, která podala patent na pilulku na oddlužení, říká, že by se mohla stát největším prodejcem všech dob, více než aspirin nebo Viagra.

„V pilulce je určitá látka, která přesvědčí dlužníky, že, jsou bez dluhů," řekla překvapenému novináři Dr. Amaqueur.

Faktem je, že máme systém dluhových peněz,  peníze jsou jen věcí představivosti, ve skutečnosti neexistují. Dluh z ničeho na počítači vytvářejí bankéři,  jednoduše jej zadají, “ tvrdí dr. Amaqueur.

„Dluhy neexistují a nikdy nebyly. Takže když si vezmete pilulku, konečně si uvědomíte tuto pravdu,“dodala.Testovaní kandidáti hlásí úžasný účinek nové pilulky. Například Anita Sale říká, že je závislá na nakupování a nakupila obrovské dluhy.
 
„Nevěděla jsem, co dělat dál, ale po užití pilulky byly moje dluhy úplně pryč. Je to fantastické, “ zvolala šťastně.

Na otázku novinářů zda by pilulka také vymazala dluhy států, odpověděla Dr. Amaqueur:

„Požádali jsme paní Merkelovou, aby se testu zúčastnila kvůli vysokému německému státnímu dluhu, ale nedostali jsme žádnou odpověď. Naše medicína fungovala velmi dobře pro malé dlužníky v eurozóně, jako jsou San Marino a Malta. Musí to však brát všichni občané, " dodala pro nápovědu.

Pilulka, která bude na trh uvedena pod značkou „Aes Alienum" od května 2021, se jistě stane megahitem, protože téměř každý spotřebitelský otrok má půjčku a téměř všechny státy jsou masivně zadluženy.

Pokud chcete skutečně těžit z cenové pyrotechniky, kterou lze očekávat na burze, měli byste okamžitě koupit akcie skupiny INSANITAS, končí aprílový příspěvek von Freeman.

(rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch.).